0(0)

Śledzimy relację – o budowaniu psio-ludzkiej relacji krok po kroku

  • Suma zarejestrowanych 66

Opis

Chcesz pogłębić relacje ze swoim psem? Ten kurs jest dla Ciebie! Oczywiście, jeśli chcesz spojrzeć na tą sprawę inaczej niż zazwyczaj.

W trakcie kursu 21-dniowego „Śledzimy relację” zanurzymy się po same uszy w tematyce komunikacji niewerbalnej, tworzenia się przekonań i tego, jak mogą utrudniać nam życie z psem, naszych emocji i ich wpływu na psa, tego, jak na relację wpływają wcześniejsze doświadczenia i jak budować zaufanie. Porozmawiamy o intencjach w relacji, potrzebach (nie tylko psa, ale i naszych!), strategiach radzenia sobie ze stresem i problemach, które w relacji mogą się pojawić.

Ten kurs pomoże Ci stworzyć głęboką, partnerską relacje z Twoim psem, której fundamentem będą zrozumienie i zaufanie, zamiast relacji opartej na korzyściach i zwykłym treningu. Zobaczysz, że dzięki umiejętnościom, które zdobędziesz, życie z psem będzie jeszcze łatwiejsze i jeszcze przyjemniejsze.

Kupując kurs między 6 a 10 maja otrzymujesz go w niższej cenie (129zł zamiast ceny regularnej, 149zł). Dostęp do panelu kursu otrzymasz 11 maja. Możesz zacząć pracować z nim już wtedy, jednak ja zachęcam Cię do zaczekania jeszcze tydzień (do 18 maja) i rozpoczęcia pracy z kursem wspólnie, w specjalnie stworzonej do tego grupie na facebooku, do której otrzymasz dostęp.

Tematy tego kursu

15Lekcje

Moduł 1, w którym skupimy się na komunikacji?

W tym module postaramy się lepiej zrozumieć sposoby, w jakie nasze psy się z nami próbują komunikować, a także nauczymy się im zrozumiale odpowiadać.
Jak psy postrzegają świat?17:35
Komunikacja niewerbalna10:41
Przekonania – pomagają czy utrudniają?11:42
Sygnały uspokajające8:32
#pracowity weekend: Przywołanie zgodne z komunikacją4:07

Moduł 2, w którym zajrzymy w głąb nas samych?

W tym module będziemy rozmawiać o emocjach, doświadczeniach i tym, jak to wszystko razem wpływa na zaufanie w relacji.

Moduł 3, w którym porozmawiamy o trudnościach?

W tym module poruszymy temat potrzeb i tego, co się dzieje, jeśli nie są spełnione (zarówno Twoje, jak i Twojego psa), o intencjach w relacji, radzeniu sobie ze stresem i problemach, które mogą się zdarzyć.

About the instructor

0 (0 Oceny)

2 Kursy

66 studenci

Darmowy