Sygnały uspokajające – webinar (wideo) + notatka wizualna

19.00

Jeśli chcesz wiedzieć, co to są sygnały uspokajające, jak i po co psy ich używają i co możesz zrobić Ty, aby lepiej komunikować się ze swoim (i nie tylko) psem – ten webinar jest dla Ciebie! Razem z zapisem wideo webinaru otrzymasz notatkę wizualną w 2 formatach, aby łatwiej zapamiętać przekazywaną na webinarze wiedzę.

Kupując ten produkt otrzymasz 19 Points!
Kategorie: ,

Opis

Zawartość: nagranie webinaru w formacie mp4 (1h 29min długości) + notatka wizualna do podcastu w formacie pdf i jpg.

Wideo jest zapisem audio webinaru z 10.12.2019 prowadzonego przez Annę Łotowską-Ćwiklewską (hodowca berneńskich psów pasterskich (hodowla Śledzikujący Bern FCI), znana w sieci jako Śledziowa – właścicielka bloga Śledź też pies. Pisze o życu ze stadem berneńczyków, ale również bezlitośnie rozprawia się z mitami związanymi z psami. Zawodowo – lekarz anestezjolog oraz lekarz hospicjum domowego. Prywatnie – żona Śledziowego i przewodniczka 4 Śledzi.)

Co o webinarze mówią osoby, które go wysłuchały?

„Świetny webinar, bardzo się cieszę i dziękuję, że mogłam wziąć w mim udział. Profesjonalne omówienie CS-ów poparte filmikami i przykładami z komunikacji psów wskazało mi na co zwracać uwagę w życiu codziennym z moim psem. Webinar zachęca do dalszego studiowania i nauki „języka psów”. Prowadząca Śledziowa postarała się nawet o przesłanie uczestnikom na maila bibliografii. ”

„Pierwszy raz brałam udział w tym wydarzeniu, jestem bardzo mile zaskoczona. Wiedza wyniesiona z niego, pewnie gdzieś funkcjonowała w mojej świadomości, lecz była szczątkowa, a już na pewno nie sądziłam, że mój pies ,tak cudownie potrafi się ze mną komunikować. ”

„Bardzo konkretnie, z ciekawymi przykładami. Super, że był czas na odpowiedź na wszystkie pytania. Bardzo praktyczny webinar. Od jego zakończenia zdecydowanie uważniej obserwuje swoje psy i reaguję na ich sygnały. „

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.Escapure

najwyższej jakości karmy dla psów i kotów