Komunikacja niewerbalna – webinar (wideo) + notatka wizualna

19.00

Jeśli chcesz wiedzieć, po co psom komunikacja, jak komunikują się między sobą, a jak z ludźmi i jaki na tą komunikację miał wpływ proces udomowienia, a to wszystko by lepiej rozumieć swojego własnego psa – ten webinar jest dla Ciebie! Razem z zapisem wideo webinaru otrzymasz notatkę wizualną w 2 formatach, aby łatwiej zapamiętać przekazywaną na webinarze wiedzę.

Kupując ten produkt otrzymasz 19 Points!
Kategorie: ,

Opis

Zawartość: nagranie webinaru w formacie mp4 (1h 39min długości) + notatka wizualna do podcastu w formacie pdf i jpg.

Wideo jest zapisem audio webinaru z 5.11.2019 prowadzonego przez Annę Łotowską-Ćwiklewską (hodowca berneńskich psów pasterskich (hodowla Śledzikujący Bern FCI), znana w sieci jako Śledziowa – właścicielka bloga Śledź też pies. Pisze o życu ze stadem berneńczyków, ale również bezlitośnie rozprawia się z mitami związanymi z psami. Zawodowo – lekarz anestezjolog oraz lekarz hospicjum domowego. Prywatnie – żona Śledziowego i przewodniczka 4 Śledzi.)

Co o webinarze mówią osoby, które go wysłuchały?

„Jestem zachwycona! Uczestnictwo w webinarze było dla mnie bardzo pouczającym doświadczeniem – od pewnego czasu coraz silniej interesuje mnie kwestia psich zachowań i ich relacji z innymi psami, a także relacje pies-człowiek, dlatego z dużym zainteresowaniem obejrzałam webinar. Dowiedziałam się kilku rzeczy, na które powinnam w mojej relacji z psami zwracać baczniejszą uwagę, a których nie byłam świadoma. Z niecierpliwością czekam na kolejne webinary. Gratulacje, świetna robota!”

„Byłem przekonany, że fantastycznie rozumiemy się z moim psem i rzeczywiście tak jest ale nie do końca, dzięki webinarowi udało mi się poznać kolejne komunikaty jakie przekazuje mi mój pies w zależności od sytuacji w jakiej się znajduje. Myślę, że teraz będziemy się jeszcze lepiej rozumieć.”

„Bardzo ciekawy i świetnie przygotowany webinar ze sporą ilością wiedzy opartej na doświadczeniach. „

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.Escapure

najwyższej jakości karmy dla psów i kotów