Jak wybrać karmę dla psa i przeżyć – podcast + notatka wizualna

19.00

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak skutecznie czytać składy karm, opanować podstawowe zasady wyboru odpowiedniej karmy dla Twojego psa w 5 prostych krokach, posłuchać o tym, jaka jest różnica między mięsem suszonym i surowym w karmie, optymalna ilość białka oraz o co chodzi w najnowszych badaniach dotyczących karm bezzbożowych i występowania kardiomiopatii rozstrzeniowej, ten podcast jest dla Ciebie!

Kupując ten produkt otrzymasz 19 Points!
Kategorie: ,

Opis

Zawartość: podcast w formacie mp3 (1h 29min długości) + notatka wizualna do podcastu w formacie pdf i jpg.

Podcast jest zapisem audio webinaru z 10.09.2019 prowadzonego przez Annę Łotowską-Ćwiklewską (Hodowca berneńskich psów pasterskich (hodowla Śledzikujący Bern FCI), znana w sieci jako Śledziowa – właścicielka bloga Śledź też pies. Pisze o życu ze stadem berneńczyków, ale również bezlitośnie rozprawia się z mitami związanymi z psami. Zawodowo – lekarz anestezjolog oraz lekarz hospicjum domowego. Prywatnie – żona Śledziowego i przewodniczka 4 Śledzi.)

Co o webinarze mówią osoby, które go wysłuchały?

„Z wielką przyjemnością słuchało się tego jak dużą wiedzę w zakresie żywienia psów posiada prowadząca. Wszystko wyjaśniane w jak najprostszy sposób. ”

„Polecam! Dużo wiedzy merytorycznej wyłożonej przez fachowca, doświadczonego hodowcę, osobę z branży medycznej, miłośnika psów itd 😉 a nie randomową osobę z Internetu, co do której nie mamy pewności skąd czerpie wiedzę.”

„Bardzo fajnie poprowadzony, rzetelny webinar, który pomógł mi znaleźć odpowiedzi na pytania, które mam za każdym razem, jak wybieram karmę dla moich psiaków! Dzięki Tobie przekonałam się, że białko nie jest moim wrogiem przy wyborze karmy!”

„Bardzo ciekawie i dużo, dużo informacji. Cieszę się, że poruszyliście temat, jak wygląda zawartość mięsa suszonego, a świeżego, bo to chyba jedna z bardziej mylących informacji w składzie. ”

„Bardzo przydatny, Teraz zawsze będę analizować skład karmy wg 5 śledziowych zasad.”

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.Escapure

najwyższej jakości karmy dla psów i kotów