shoot
1234

Świąteczny prezent – karmy mokre

87.00209.00

Świąteczny prezent „na spróbowanie” – to doskonały wybór, jeśli jeszcze nie testowałeś produktów marki Simpsons oraz akcesoriów Sowinka Design! Wybierz jeden z wariantów i oczekuj prezentu dla swojego psa tuż przed Świętami.
Obroże Sowinka Design wykonane są z bawełny satynowej podszytej polarem minky, tak, aby cieszyły oko i były milutkie w dotyku.

Pamiętaj o podaniu wybranych smaków karmy, przysmaków, a także obwodu szyi swojego psa w komentarzu do zamówienia.

Prezenty świąteczne dotrą do Was w tygodniu przedświątecznym.

Clear
SKU: brak Kategoria:

Opis produktu

Wybierz jeden z wariantów:
– mini zestaw: w jego skład wchodzą 4 puszki 400g wybranych przez Ciebie smaków karm Simpsons Premium, 2 dowolne opakowania 100g przysmaków Simpsons AirDried oraz obroża Sowinka Design w jednym z czterech świątecznych wzorów do wyboru.

– średni zestaw: w jego skład wchodzi 8 puszek 400g wybranych przez Ciebie smaków karm Simpsons Premium, 4 dowolne opakowania 100g przysmaków Simpsons AirDried oraz obroża Sowinka Design w jednym z czterech świątecznych wzorów do wyboru.

– duży zestaw: w jego skład wchodzi 12 puszek 400g wybranych przez Ciebie smaków karm Simpsons Premium, 6 dowolnych opakowań 100g przysmaków Simpsons AirDried oraz obroża Sowinka Design w jednym z czterech świątecznych wzorów do wyboru.

Pamiętaj o podaniu wybranych smaków karmy, przysmaków, a także obwodu szyi swojego psa w komentarzu do zamówienia.

Dodatkowe informacje

Jaką paczkę wybierasz?

duża paczka, mini paczka, średnia paczka

Wzór obroży

wzór 1, wzór 2, wzór 3, wzór 4

Szerokość obroży

1,5cm, 2,5cm, 2cm, 3cm, 4cm, 5cm

Typ zapięcia

klamra plastikowa, półzacisk klasycznyPolecamy

Wasze ulubione produkty