HTB1aedNh3aTBuNjSszfq6xgfpXag
czerwone_kleszczolapkizielone_kleszczolapkikleszczołapki

Kleszczołapka

7.99

Sezon w pełni, kleszcze pojawiają się coraz częściej. Zabezpieczenie psa przed tymi pasożytami to niezbędny element opieki nad nim – kleszcze przenoszą wiele groźnych chorób, między innymi boreliozę, babeszjozę, anaplazmozę. Niestety, żadne zabezpieczenie nie jest w 100% skuteczne, warto więc przygotować się, aby móc kleszcza usunąć bezpiecznie i szybko.

Pomogą w tym kleszczołapki, czyli haczyki do usuwania kleszczy – do kupienia w 3 różnych kolorach.

Clear
SKU: brak Kategoria:

Opis produktu

Sezon w pełni, kleszcze pojawiają się coraz częściej. Zabezpieczenie psa przed tymi pasożytami to niezbędny element opieki nad nim – kleszcze przenoszą wiele groźnych chorób, między innymi boreliozę, babeszjozę, anaplazmozę. Niestety, żadne zabezpieczenie nie jest w 100% skuteczne, warto więc przygotować się, aby móc kleszcza usunąć bezpiecznie i szybko. Pomogą w tym kleszczołapki, czyli haczyki do usuwania kleszczy – do kupienia w 3 różnych kolorach.

W zestawie otrzymasz 2 kleszczołapki do bezpiecznego usuwania kleszczy – w małym i dużym rozmiarze, w zależności od wielkości kleszcza i umiejscowienia na ciele. Zbudowane są one z uchwytu i 2 ząbków, między które należy złapać kleszcza przy samej skórze. Później wystarczy tylko przekręcić kilka razy w dowolną stronę. Nie trzeba ciągnąć kleszcza w górę.

 

Kleszczołapki pomogą Ci usunąć kleszcza bezpiecznie i szybko.

Pamiętaj: by usuwanie kleszcza było bezpieczne, nie wolno go smarować żadnymi tłustymi produktami czy alkoholem ani przypalać. Nie jest bezpieczne wyrywanie kleszczy, gdyż jakiś fragment może pozostać w skórze.

 

Przeczytaj, jak zabezpieczyć Twojego psa przed kleszczami – artykuł na blogu Śledź też pies.

Dodatkowe informacje

Kolor

czerwony, zielony, żółty

Recenzje

Na razie brak recenzji produktów.

Tylko zalogowani klienci którzy zakupili ten produkt mogą wystawić ocenę.Polecamy

Wasze ulubione produkty