Dostawa

U nas każdy znajdzie coś dla siebie – możecie wybierać spośród 4 metod dostawy towaru.

 

Kurier DPD – szybko i pewnie.

Paczki wysyłamy w zależności od tego, kiedy dotarło do nas zamówienie: zamówienia opłacone do 10 rano tego samego dnia, zamówienia opłacone po 10 – następnego dnia roboczego. Dostaniecie dostęp do śledzenia przesyłki, a już kolejnego dnia będziecie razem z Waszym pupilem cieszyć się swoją paczką.

 

Paczkomaty InPost – odbiór 24h/dobę w wybranym miejscu

Paczki wysyłamy najszybciej jak to tylko możliwe – najczęściej następnego dnia po złożeniu i opłaceniu zamówienia, (ale zastrzegamy sobie mozliwosc nadania paczki do 48h) a Wy odbieracie je w wybranym przez siebie paczkomacie gdzie tylko chcecie.

 

Odbiór osobisty – zapraszamy na kawę i pogaduchy

Mieszkańcy Białegostoku i okolic mogą wpaść do nas (Zawyki Ferma 24, 18-105 Suraż) i odebrać swoje zamówienie osobiście. W pakiecie mizianie Śledzi, kawa i pogaduchy w śledziowej kuchni. Zabierzcie koniecznie swojego psa!
Prosimy o wcześniejsze umówienie się, nie jesteśmy gotowi na odwiedziny 24h/dobę 😉

 

Dowóz do domu – dla mieszkańców Białegostoku i okolic

Tym razem to my wpraszamy się do Was z zamówieniem – nie wyjdziemy bez wymiziania Waszego pupila! Tu również umawiamy się telefonicznie na dogodną godzinę 🙂 Karmę dowozimy w promieniu 5km od Białegostoku, dalej – prosimy o kontakt osobisty, nie zawsze jest to możliwe.